GLANCE ;

Uzun süreli araç kiralama hizmetleriyle kurumların ihtiyacına uygun çözüm üretmektedir.Sağlam alt yapı ve sağlıklı işbirlikleri ile ülkemizin ve kurumların ekonomisine katkıda bulunmaktadır. GLANCE;sadece bu konuda uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun filo seçeneklerini sizinle birlikte belirler ve kullanımınıza sunar.Şirketimiz GLANCE filo seçenekleriyle satış sonrası destek hizmetiyle her türlü ayrıntıyı düşünerek siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzuru sağlamaktadır.GLANCE dürüst hizmet anlayışından ödün vermeden size en iyi hizmeti verme gayreti içindedir.

Şirketimiz GLANCE da, filo kiralama farklılığından yararlanmak sizin elinizde aşağıdaki bilgilerden bize ulaşın, kurumunuz için en uygun çözümü birlikte belirler,size yönetim kolaylığı sağlarız.

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

Çağdaş yönetim anlayışına sahip yöneticiler, işletmelerin yalnızca "sahip oldukları yetenek ve becerileri esas alan işleri” yapmasını tercih etmektedirler. GLANCE günlük ve uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde şahısların ve kurumların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmektedir. Sağlam altyapı ve sağlıklı işbirlikleri ile ülkemizin ve kurumların ekonomisine katkıda bulunmaktır. GLANCE, yarattığı bilgi birikimi ve sadece bu konuda uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun filo seçeneklerinizi sizinle birlikte belirler ve kullanımınıza sunar. Şirketimiz GLANCE VIP araç kiralama servisi vermek hizmetiyle, filo seçenekleriyle satış sonrası destek hizmeti olan 24 saat GLANCE ASSIST ile her türlü ayrıntıyı düşünerek siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzuru sunmaktadır. GLANCE dürüst hizmet anlayışından ödün vermeden size en iyi hizmeti sunmaktadır.


 

VİZYONUMUZ

 

Güçlü, güvenilir ve saygın bir kuruluş imajımızı her dönemde güçlenerek kiralama hizmetlerini tanıtma ve benimsetmede öncü olmak ve bu konuda bilinen kabul görünen şeffaf ve ilkeli lider bir şirket görünümü korumak.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Araç kiralama sektöründeki uzmanlığı, farklılığı ve profesyonelliği sayesinde müşterilerine en doğru fiyatla, yüksek kaliteli, iyi hizmet ve servisi garanti etmesi GLANCE sektörünün niteliksel lideri yapmaktadır. Araç kiralama sektöründe mutlak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak kaliteden ödün vermeden en yüksek verimi sağlayan, deneyimli birikimlerini, dünyadaki gelişmeleri dikkatle izleyerek ve bu gelişmeleri siz müşterilerimize hizmet olarak yansıtmaktır.